První (před)adventní koncert

První (před)adventní koncert

Zpěváci z Gutty vyjeli na svůj první adventní koncert do Plzně - Centrum Doubravka.

Ve čtvrtek 20. 11. se zde konaly adventní trhy, které naši zpěváci ozdobili svým vánočním repertoárem. Pro řadu dětí to byla premiéra - čtvrťáci poprvé v Guttě (a všichni zpívali krátké sólo), první sólo si střihla i Terezka z 9. třídy nebo Dan z "osmičky".

Společně jsme také rozsvítili první stromeček. Pro všechny zpěváky si organizátorky připravily malý dárek. Děkujeme rodičům za tradiční podporu a paní Kabrnové za dovoz techniky.

Těšíme se na setkání na našich dalších předvánočních koncertech.

Datum vložení: 20. 11. 2025 20:22
Datum poslední aktualizace: 20. 11. 2025 20:42
Autor: Jana Bártlová

Mohlo by Vás zajímat