Navigace

Obsah

Vítejte na stránkách

Základní školy a Mateřské školy generála Pattona Dýšina

 

Úřední hodiny od 1.7. do 23.8.2020

pondělí 9.00 - 12.00

 

Výše úplaty ve školní družině na školní rok 2020 / 2021

zůstává 130 Kč na měsíc, 50 Kč na měsíc v případě, že žák využívá jen ranní družiny.

celý text

 

Změny ve stravování

Vážení rodiče,

ve stravování dochází od příštího školního roku k několika zásadním změnám. Seznámit se s nimi můžete na úvodní stránce záložky Školní jídelna. Přihlášku ke stravování a vnitřní řád školní jídelny najdete v záložce Školní jídelna - Dokumenty.

 

 

starší zprávy naleznete ve složce Archiv zpráv

 

28.06.2020

Hurá na prázdniny! 1

Hurá na prázdniny!

Poslední den jsme si užili stanování! Dokážeme postavit stan a také na opékání buřtů umíme založit různé druhy ohnišť. Teď již nezbývá nic jiného než si pořádně užít PRÁZDNINY!

Detail

28.06.2020

Hurá na prázdniny!

Hurá na prázdniny!

Hráli jsme si, malovali, chodili na procházky, pozorovali přírodu a hlavně si povídali! Bylo fajn si to užít v tak malém počtu!

Detail

28.06.2020

Hurá na prázdniny!

Hurá na prázdniny!

Poslední týden jsme se snažili pořádně užít! Jak se nám to dařilo, prozradí fotky. První zážitek je od zvířátek! Nebyli jsme v zoologické zahradě a přesto jich byla spousta. Kozy, kůzlátka, želvy, indičtí běžci, králíčci, slepice - několik druhů, koně, hříbátko. Děkujeme majitelce za příležitost se s nimi seznámit!

Detail

26.06.2020

Kniha na pokračování  1

Kniha na pokračování

Básnička o dudkovi

Detail

26.06.2020

Hurá prázdniny!

Hurá na prázdniny!

Školní rok je u konce a začínají prázdniny! Přejeme vám, abyste je prožily ve zdraví se spoustou zážitků, výletů, her a smíchu! Doufáme, že vás nenavštíví paní NUDA a kdyby přece jen chtěla pootevřít vaše dveře, vzpomeňte si na stránky základní školy a v oddělení družina, v sekci stalo se, školní rok 2019/2020 najdete spoustu námětů, které lze použít jako zbraň proti paní Nudě. Krásné prázdniny přejí vychovatelky školní družiny!

Detail