Vítejte na stránkách

Základní školy a Mateřské školy generála Pattona Dýšina

Schůzka s rodiči ohledně školní družiny ve školním roce 2019/2020

Dne 25.6.2019 proběhla schůzka s rodiči ohledně chodu školní družiny v novém školním roce. V záložce Družina najdete nové dokumenty - školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání a vnitřní řád školní družiny - platné od 1.9.2019. Chystáme pro Vás i souhrn nejdůležitějších změn, které jsou v těchto dokumentech ustaveny. Zároveň si můžete stáhnout přihlášku do školní družiny na příští školní rok. Odevzdat je ji možné ve škole během prázdnin do 26.8. v úředních hodinách (pondělí 9.00 - 12.00), popř. po domluvě.

Úřední hodiny v době prázdnin

V době prázdnin (1.7.-25.8.2019) je kancelář školy pro veřejnost otevřená vždy v pondělí od 9.00 do 12.00, popř. po předchozí telefonické domluvě.

Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

zveme Vás s paní učitelkou Dolanovou na informativní schůzku k budoucí první třídě. Schůzka se bude konat ve škole ve středu 26. 6. 2019 v 16.00.

Přijmeme učitele přírodovědných předmětů na 2. stupni ZŠ

Od 1.9.2019 přijmeme učitele přírodovědných předmětů na 2.stupni ZŠ. Nejlépe kombinace Ma s Fy (případně s Z, Bi, Ch).

Bližší informace viz příloha.

učitel na 2.stupni

starší zprávy naleznete ve složce Archiv zpráv

Atmosférický tlak

Sílu atmosférického tlaku jsme si prakticky ověřili v hodině fyziky.

Branný den

V pondělí 24. června se uskutečnil branný den.

Školní výlet

V úterý 18. června jsme se ráno sešli na plzeňském nádraží a vlakem jsme vyrazili do malebného šumavského městečka Sušice.

Branný den

Poslední pondělí v tomto školním roce jsme měli branný den. Po nácviku evakuace a záchrany zapomenuté osoby jsme absolvovali 4 stanoviště - Hasiči, BESIP, Policie ČR a Zdravověda. Nejvíc všechny zaujaly brýle, díky kterým jsme mohli vyzkoušet jak asi zkreslený pohled má člověk pod vlivem alkoholu či drog. Při slalomu v těchto brýlích jsme se opravdu pobavili...

ZOO Praha

Letošní školní výlet jsme vybrali docela rychle, shoda byla téměř okamžitá. Do ZOO jsme se vydali vlakem, vyzkoušeli jsme i metro a autobus. Cesta stála za to, ZOO byla úžasná a všichni jsme odcházeli spokojeni.