Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina,
příspěvková organizace
Školní 229
330 02 Dýšina
V pátek a v sobotu jsme přispěli do programu svým vystoupením na téma recyklace - "Šmankote, dědečku, co s tím?" V mezičase jsme navštívili zámek Humprecht a otestovali slavnostní oválný sál se skvělou akustikou, zvláště mladším zpěvákům jsme ukázali Rumcajsovu Ševcovnu, známou věž se zvonečky, divadlo s dílnou na téma Eko-park, Recyupcy, Antarktida nebo kino Český ráj, kde studenti SŠ aplikované kybernetiky z Hradce Králového otevřeli animační dílnu (tady jsme se hodně zdrželi). Vyzkoušeli jsme si i Skautské hádankářské království v Jezuitské koleji. Nechyběly koncerty (Tereza Balonová, Jony, Bára Poláková, Queenways) nebo divadla dalších vystupujících na Valdštejnském náměstí nebo v Zámeckém parku. Jako každý rok jsme našli také chvilku na zkoušení vánočního repertoáru. Letos nám přálo počasí, takže jsme si festival pořádně užili. Velkou pomocí pro nás byly buchty od maminek, moc vám všem děkujeme, tradičně spolehlivý byl řidič Radek, osvědčenou trojici Bedřiška, Kuba, Jana doplnila maminka Vlasta. My už se těšíme na nový ročník festivalu a vy se můžete těšit na naše představení, které vám během roku zahrajeme nebo na naše vánoční koncerty.

Mohlo by Vás zajímat