Červen v I. oddělení

Červen v I. oddělení 1

Veselý závěr :-)

V červnu jsme zažili spoustu aktivit, ale nesmíme zapomenout také na Den milovaných tatínků, kterým jsme vyráběli veselé ponožky. Venku jsem si vytvořili papírové žabky. Někteří žáci si je dokonce nazouvali a běhali v nich po zahradě :-).

Na závěr jsme shrnuli celý školní rok a oslavili ho dortíkem s fontánkou, který si každá třída společně nazdobila.

Krásné léto všem :-).

Datum vložení: 28. 6. 2024 22:43
Datum poslední aktualizace: 25. 8. 2024 19:21
Autor: Blanka Petlánová

Mohlo by Vás zajímat