Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina,
příspěvková organizace
Školní 229
330 02 Dýšina
Ve školním sále se sešlo velké množství posluchačů, aby se zpěváky od 4 do 15 let cestovali s písničkami do různých zemí, různými dopravními prostředky do světa a zpátky domů.
Koncert zahájila Gutta se svými středověkými písničkami. Po nich přišly na řadu Kapičky z MŠ s pohádkou O princezně Věrce a písničkami Petra Ebena. Kapky i Zpěváčci cestovali koloběžkou, lodí i autobusem, Zpěváčci jako "bonus" přidali písničky s texty Jiřího Žáčka, které nacvičili k básníkovým 80. narozeninám. Závěr koncertu opět patřil nejstarším zpěvákům z Gutty, kteří nám předvedli svůj program z festivalu Jičín - město pohádky s názvem "Šmankote, dědečku, kam s tím?"
Děkujeme všem za podporu a velký potlesk a panu Homolkovi za krásné fotografie.

Mohlo by Vás zajímat