Seznam kroužků - školní rok 2018/2019

Od druhého pololetí se na naší škole otevírá kroužek francouzského jazyka. Bude probíhat ve středu od 14.00 do 15.00 pod vedením Mgr.Antonie Jarošové v učebně angličtiny v přízemí. V případě zájmu či dotazů kontaktujte p.učitelku na mailu jarosova@zsdysina.cz.

Pokyny k platbě kroužků

platba kroužků zřizovaných školou (keramika, anglický jazyk)

Platbu proveďte do 16.2.2019

43-5510370207/0100

variabilní symbol 999, do poznámky  "Název kroužku + jméno a příjmení dítěte + třída"

Údaje k platbě kroužků na 2.pololetí

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za vyplnění a zaslání přihlášek. V souboru níže naleznete přehled všech kroužků, které byly otevřeny. Do kroužku Úvod do blokového programování je možné se do čtvrtka 20.9. do 23:59 ještě přihlásit (z důvodu nepřítomnosti p.uč.Šaškové byla žákům odprezentována náplň až dnes). Pokud se Vámi vybraný kroužek neotevřel v daném termínu, můžete se přehlásit na jiný termín. Toto prosím řešte s vedoucím tohoto kroužku:

keramika - mstrkovska@seznam.cz

korálkování - koralkovani@centrum.cz

Po domluvě s organizátorem se posouvají časy konání kroužku korálkování o 45 min. (první začíná 12.15, druhý 13.00, třetí 13.45). Pokud jste se tedy přihlásili na korálkování, které mělo začínat od 14.30, je třeba se přehlásit na dřívější čas, protože tento termín nebude otevřen.

V případě kroužků, které pořádá firma Kroužky Plzeň (florbal, atletika, bojové sporty a sebeobrana, vědecké pokusy a mladý kutil), je třeba se přihlásit i na stránkách Kroužky Plzeň, jak jsme zde už dříve psali. Prosím učiňte tak neprodleně www.krouzky.cz.

V případě Korálkování, je třeba se přihlásit přímo organizátorovi kroužku, jak jsme zde už dříve psali. Prosím učiňte tak neprodleně koralkovani@centrum.cz.

Otevřené zájmové kroužky ve školním roce 2018/2019 - aktualizace k 1.2.2019

Platby za kroužky pořádané školou nám na účet školy zatím neposílejte, budete včas informováni. Počkáme do konce týdne, až se ustálí složení jednotlivých kroužků.

Přihláška do kroužků

Vyberte kroužky.
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je pět plus jedna