Seznam kroužků - školní rok 2019/2020

Zde naleznete přehled kroužků na první pololetí školního roku 2019/2020 včetně informace, kdy se kroužek spouští.  Datum uvádíme pondělní, tzn. že kroužek se spouští v daném týdnu. U Kroužků Plzeň platí spuštění zájmových aktivit od října, tzn. že 30.9. v pondělí ještě žádný kroužek od Kroužků Plzeň není.

Zájmové kroužky 2019 / 2020 - aktualizace k 11.9.2019 + počátky kroužků

Přihlásit se na kroužky, které organizuje škola, je možné již nyní níže. Přihlášku můžete odeslat do pátku 6.9.2019 včetně.

Přihlášení na sbor bude možné u Mgr. Bedřišky Koželuhové na začátku září.

Na klub deskových her se mohou přihlásit pouze děti přihlášené do školní družiny. Jedná se o klub financovaný z projektu Brána dýšinské školy otevřená (Šablony II) jako klub školní družiny.

V případě kroužků, které pořádá firma Kroužky Plzeň (florbal, atletika, bojové sporty a sebeobrana, vědecké pokusy, keramika, programování a robotika a mladý kutil), je třeba se přihlásit na stránkách Kroužky Plzeň www.krouzky.cz. Přihlašování bude probíhat do 18.9. na www.krouzky.cz.

V případě korálkování, je třeba se přihlásit přímo organizátorovi kroužku na koralkovani@centrum.cz.

Anotace kroužků:

kroužek korálkování - leták

TV Dýšina - vede Michal Dolejš

Cílem kroužku je seznámit žáky s fungováním televize, natáčecí technikou a výrobou audiovizuálních děl. Žáci si tak vyzkouší výrobu reportáží a publicistiky od přípravy přes samotné natáčení až po následnou postprodukci a odvysílání.

Přihláška do kroužků

Vyberte kroužky.
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Po kolika kolech jezdí motorka