Kroužky - školní rok 2020/20201

přehled kroužků ve školním roce 2020/2021 - aktualizace 1.9.2020

Korálkování

po zvážení a vzhledem k neustále se měnící situaci ohledně COVID - 19 a nařízením vlády, která se také neustále mění, a v zájmu bezpečnosti Vašich dětí (spojování dětí z různých tříd apod.), se pravděpodobně kroužek „Korálkování“ uskuteční až ve druhém pololetí školního roku 2020/2021 – tedy od února 2021.

Bližší informace ohledně konání kroužku „Korálkování“ ve druhém pololetí včas zveřejníme.

Výtvarný kroužek

Vážení rodiče,

vzhledem k neustále se měnící situaci ohledně COVID - 19 a nařízením vlády, která se také neustále mění, a v zájmu bezpečnosti Vašich dětí (spojování dětí z různých tříd apod.) bude výtvarný kroužek za příznivých a alespoň částečně ustálených podmínek od ledna 2021.

Platba se převádí z minulého roku tak, jak bylo avizováno již dříve.

Noví zájemci se mohou hlásit v průběhu prosince, kdy situace už bude přehledná.

Alexandra Antonová

Angličtina

Cvičení s Hankou

Seznam kroužků - školní rok 2019/2020

Zde naleznete aktualizovaný přehled kroužků na druhé pololetí školního roku 2019/2020

Zájmové kroužky v 2. pololetí 2019/2020

Přihlásit se na kroužky, které organizuje škola, je možné již nyní níže. Přihlášku můžete odeslat do pátku 6.9.2019 včetně.

Přihlášení na sbor bude možné u Mgr. Bedřišky Koželuhové na začátku září.

Na klub deskových her se mohou přihlásit pouze děti přihlášené do školní družiny. Jedná se o klub financovaný z projektu Brána dýšinské školy otevřená (Šablony II) jako klub školní družiny.

V případě kroužků, které pořádá firma Kroužky Plzeň (florbal, atletika, bojové sporty a sebeobrana, vědecké pokusy, keramika, programování a robotika a mladý kutil), je třeba se přihlásit na stránkách Kroužky Plzeň www.krouzky.cz. Přihlašování bude probíhat do 18.9. na www.krouzky.cz.

V případě korálkování, je třeba se přihlásit přímo organizátorovi kroužku na koralkovani@centrum.cz.

Anotace kroužků:

kroužek korálkování - leták

TV Dýšina - vede Michal Dolejš

Cílem kroužku je seznámit žáky s fungováním televize, natáčecí technikou a výrobou audiovizuálních děl. Žáci si tak vyzkouší výrobu reportáží a publicistiky od přípravy přes samotné natáčení až po následnou postprodukci a odvysílání.

Anketa domácí výuka

Kolik hodin denně ti zabere vypracování úkolů (průměrně)?
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je pět plus jedna