Školní výlet

V úterý 18. června jsme se ráno sešli na plzeňském nádraží a vlakem jsme vyrazili do malebného šumavského městečka Sušice.

Po příjezdu nás čekala příjemná procházka podél řeky Otavy až k místu zvanému Fuferna. Zde nás již očekávali instruktoři Offparku. Letos jsme se totiž rozhodli absolvovat nevšední zážitek spojený s překonáváním vlastních limitů – lanový park.  Čekala na nás dráha 35 překážek ve výšce od 4 do 8 metrů, včetně tří lanovek na závěr. Někdo zvolil snadnější modrou cestu, někteří si troufli na těžší červenou dráhu a největší odvážlivci zkusili i několik černých překážek. Musím říct, že někdy to bylo opravdu těžké. Ale díky podpoře spolužáků, instruktorů a vlastní odvaze se to všem nakonec podařilo. Odměnou bylo krátké posezení v místní restauraci. Pak jsme se přesunuli jen o kousek dál k řece Otavě. Zde jsme si mohli ochladit nohy – voda měla 18°C – či celé tělo. Pak už nás čekala procházka po druhém břehu řeky zpět na nádraží a cesta vlakem do Plzně.

Mgr. Gabriela Budínská

Datum vložení: 25. 6. 2019 19:10
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2019 19:15
Autor:

Na Petra mučedníka je dobře vysazovat zelí na pole.

Dnes je 29.4.2024

Svátek má Robert

• Mezinárodní den proti hluku
  • Mezinárodní den tance