Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina
Dýšina

Zájmové kroužky

Kroužky a mimoškolní aktivity ve školním roce 2022/2023

S ohledem na požadavky ČŠI budou všechny kroužky probíhat v odpoledních hodinách!!!

Nabídka pro předškoláky - angličtina s Evou Šnajdrovou (pátek), keramika v ZŠ s Jaroslavou Šonskou (středa), hudební kroužek Kapičky s Janou Bártlovou (úterý)

TJ SPV Dýšina nabízí:

cvičení Nejmladšího žactva (5-6 let, dle přihlášených dětí i šikovní 4-5 letí)) – čtvrtek 16:00 - 17:00

cvičení Rodiče a děti – čtvrtek 17:00 - 18:00

Od září se opět "rozjede" nabídka kroužků. Kroužek AJ (rozvoj jazyka, výslovnost, možnost soustředění...) je nabízen pouze pro předškolní děti, hudební kroužek naplníme do kapacity 20 dětí (s přihlédnutím k aktivnímu zájmu dětí, schopnosti soustředit se na krátkou dobu, vystupovat před ostatními, a také zpívat, rytmizovat) a předškoláky doplníme i mladšími kamarády (sluníčky). Dle zájmu bude otevřen kroužek keramiky v ZŠ, který vede Mgr. Jaroslava Šonská.

Všechny učitelky v MŠ se snaží každý den o všestranný rozvoj dětské osobnosti, připravované kroužky jen doplňují pravidelné činnosti. Prosíme rodiče, aby pečlivě a s rozvahou zvážili možnosti a schopnosti svých ratolestí a nesnažili se "nacpat" děti do všech dostupných kroužků a aktivit i přes nechuť či  nezájem dětí.

Návštěvnost:

ONLINE:4
DNES:133
TÝDEN:1131
CELKEM:496745

Únor bílý - pole sílí.

Na Hromnice půl krajíce a půl píce.

Dnes je 2.2.2023

Svátek má Nela

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Hromnice
  • Světový den mokřadů