Organizace školního roku

Všechny chystané akce budou uskutečněny s ohledem na epidemiologickou situaci a vládním opatřením. Sledujte nástěnky u jednotlivých tříd a aktualizovaný kalendář na "vstupní" stránce.

Předběžný přehled chystaných akcí:

I v letošním roce chystáme nejen pro děti, ale pro rodiče s dětmi tradiční i netradiční akce. Vše se bude odvíjet od epidemiologického vývoje v našem okrese, příp. v ČR (a s ohledem na nařízení MZ a MŠMT). O akcích budete aktuálně informování na nástěnkách u jednotlivých tříd i zde na webu.

Září - zahájení některých kroužků (Kapičky), cvičení SPV; návštěva moštárny; zahájení plaveckého výcviku předškoláků (8. 9.), divadlo 22. 9. Pohádky z klobouku

Říjen - Akátovka, drakiáda,  podzimní prázdniny (26. - 27. 10.); zahájení dalších kroužků (Keramika, AJ); divadlo 4. 10. Hloupý Honza; fotografování (Photodienst) - 2. 10., od 8:00

Listopad - divadlo, MTU (dle nabídky)

Prosinec - mikulášská, vánoční nadílka. Vánoční koncert Kapiček. Vánoční prázdniny (23. 12. -  2. 1. 2024 vč.); divadlo 1. 12.

Leden - tříkrálová návštěva dýšinského kostela; pololetní prázdniny (2. 2.)

Únor - Jarní prázdniny (19. - 23. 2. 2023), maškarní bály, masopustní průvod (13. 2.)

Březen - návštěva předškoláků v 1. třídě ZŠ; velikonoční prázdniny (28. 3.)

Duben -  Zápis do 1. třídy , Den otevřených dveří v MŠ.

Květen - oslava maminek, Jarní koncert Kapiček,  společné fotografování tříd. Zápis do MŠ

Červen -  rozloučení s předškoláky, přespávačka v MŠ

Pokud vás zaujme nabídka na vhodnou kulturní akci, budeme rádi za váš tip či předanou informaci.

Návštěvnost:

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Josefova širočina ničí poslední ledy.

Dnes je 19.3.2024

Svátek má Josef