m

Informace k zápisu do 1.třídy v době uzavření školy

Vážení rodiče, v přiloženém souboru naleznete informace, jakým způsobem proběhne zápis do 1. třídy. Termín zápisu se nemění (2.4.2020). Dále níže naleznete tiskopisy, které je třeba k zápisu doložit vyplněné.

Informacek zápisu do 1. třídy

Kritéria k přijetí

Žádost o přijetí

Žádost o OŠD

Informace ke koronaviru a opatřením najdete nadále na titulní straně www.zsdysina.cz.

Provoz mateřské školy

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě nenavštěvuje mateřskou školu, neposílejte nám zatím platbu za duben. Jednáme v tuto chvíli se zřizovatelem, jakým způsobem zohledníme platbu školkovného v době nařízení proti šíření koronaviru, tedy od 11.3.

Děkujeme vám, že respektujete obecná nařízení proti šíření koronaviru, tzn. že nedáváte do školky děti s příznaky nachlazení a bez roušky.

Opatření v MŠ

Omezení provozu MŠ:

Od 12. 3. do odvolání, po dobu uzavření ZŠ ("koronavirové prázdniny") bude třída "sluníček" uzavřena. Děti budou spojené v budově MŠ ve třídě broučků a koťátek. Sluníčkové děti potřebují pouze BAČKORKY!!!

Po dobu nouzového stavu a všech opatření v souvislosti s koronavirem, budou zrušeny všechny odpolední zájmové kroužky (angličtina, Kapičky, keramika i cvičení SPV).

Nové e-maily

Vážení rodiče, pro zrychlení komunikace s učitelkami konkrétní třídy byly zřízeny e-mailové adresy pro každou třídu. Jejich tvar najdete ve složce Naše třídy, v podsložce jednotlivé třídy (Broučci, Koťátka, Sluníčka). E-mail msdysina@zsdysina.cz zůstává jako hlavní elektronická adresa celé MŠ a slouží hlavně pro komunikaci s vedoucí učitelkou MŠ, H. Tlustou.

Novinky kolem stravy

Veškeré informace najdete pod záložkou Školní jídelna - Vnitřní řád ŠJ

Změny - strava (aktualizace)

Nové informace ohledně přihlašování (odhlašování) stravy:

Stravu je možné odhlásit:
Na webové stránce www.strava.cz nejpozději jeden kalendářní den předem do 18.00

 Osobně u vedoucí školní jídelny nejpozději jeden pracovní den předem v době provozu školní jídelny

 Telefonicky u vedoucí školní jídelny nejpozději jeden pracovní den předem do 18.00 hod.

Plánované akce v MŠ:

O všech plánovaných akcích budete vždy včas seznámeni. Sledujte pravidelně nástěnky v šatnách jednotlivých tříd i náš web. Aktuálně vše závisí na provozu MŠ v následující době, na opatřeních v rámci "koronaviru".

ČT 23. 4., 9:00 - zumba

PÁ 24. 4., 9:00 - div. Kolem - "Hledá se kamarád"

PO 11. 5., 9:00 - div. Hra

ČT 21. 5., 16:30 - Jarní koncert Kapičky

PÁ 22. 5., 9:00 zumba (venku)

UZAMYKÁNÍ MŠ

MŠ bude pravidelně uzamčena v době 8:00 - 12:00, 12:30 - 14:30

16.03.2020

Maškarní bál u Broučků

Broučci si užili tancování, soutěžení s kamarády, pohoštění a sladkou odměnu.

16.03.2020

Bobovačka

Napadl nám první a poslední sníh. Náramně jsme si ho užili.

15.03.2020

V pavoučí síti

Pavučiny

Zábavná hra v režii naší praktikantky Báry