Vánoční koncert

V Modrém salonku zpívali zpěváci od 3 do 15 let

Tradiční Vánoční koncert opět zaplnil dýšinský salonek. Letos s malou změnou - Gutta vystupovala v samostatném bloku. Odpolední koncert zahájily Kapičky z MŠ se svým Malým zimním muzikálem. Po nich nastoupili ostřílení Zpěváčci z 2. + 3. třídy, kteří začínali Bude zima, bude mráz,.. pokračovali ...Júú, už budou Vánoce.. uprostřed programu je vystřídalo 8 odvážných Kapek - zpěvaček z 1. třídy, které nám např. zahrály a zazpívaly pohádku o Vlku a kůzlátkách. Odpolední blok ukončila společná koleda Pásli ovce valaši, na podiu v tu chvíli stálo přes 50 dětí!

Večerní blok patřil Guttě a její cestě po Evropských i amerických zvycích a koledách. Celý program výborně moderovaly Markéta a Bára, instrumentálně doprovodili naši zpěváci (a současně žáci ZUŠ Chrást) Bára, Kryštof, Adam, Lucka, Nikča, Eliška, Adam a Terezka, na kytaru výborně "brnkal" Jakub. Závěrečné české vánoční hity si s námi zazpívali i naši věrní posluchači.

Jsme rádi, že jsme svým zpěvem mohli přispět k navození nadcházející vánoční atmosféry.

Datum vložení: 12. 12. 2019 20:35
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2019 20:56
Autor: Jana Bártlová

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.

Dnes je 26.4.2024

Svátek má Oto