Letní koncert Gutty

Gutta v plné parádě

Něco končí a něco nového začíná...

Známá pravda dostala svou podobu na našem letním koncertě. Končí škola, začínají prázdniny, uložíme staré písničky a učíme se nové do Jičína. A hlavně 1 etapa končí našim deváťákům a místo nich v září přivítáme nové zpěváky.

Toto všechno se neslo posledním letošním koncertem Gutty. Zazněly nové písně z muzikálu Zahrada divů v podání deváťáků (záměrně nepíši jen v ženském rodě, neboť Matyáš to v holčičí přesilovce vydržel celých 9 let!), jako ochutnávka nového jičínského programu zaznělo několik písní od M. B. Karpíška a na závěr několik "starých" osvědčených hitů. Derniéru zažila Danča na flétnu a naopak premiéru Adam (předání štafety).

I když celým koncertem se nesla nostalgie z loučení, zpěváci ze sebe vydali to nejlepší, co se za celý rok naučili. A jak zpívali deváťáci na závěr - jejich "Příběh nekončí", budeme na ně dlouho vzpomínat. Byli zpěvaví, tvořiví, spolehliví, chodili včas na zkoušky, zůstávali v hudebně i "přesčas" a pořád chtěli zpívat. Věříme, že si cestu za námi najdou i nadále (stejně jako Kuba, Anežka a Terda) a že je muzika bude provázet i na dalších cestách.

Co nekončí, je účast posluchačů na našich koncertech. Jak řekl v úvodu pan farář, máme početný "fanklub" a my si toho vážíme a těšíme se na setkání na koncertech v novém školním roce.

Bedřiška a Jana

Datum vložení: 1. 7. 2019 15:22
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2020 22:12
Autor: Jana Bártlová

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Dnes je 27.4.2024

Svátek má Jaroslav