Cíl naší cesty…..

Přijímačky…zkouška, kterou jsme museli podstoupit.

Byl to krok k další cestě naším životem. Kupa stresu a starostí se na všechny nahrnula během chvíle, nestačili jsme se divit a uvědomit si, že už je čas podat přihlášky a pro většinu z nás to znamenalo také napsat přijímací testy. A přeci …….. přihlášky byly podány a my se začali drtit na testy. Toto období je pro každého náročné, ale stojí za to ho překonat, i přes těžký covid režim, který nás právě v devítce zastihnul nejvíc. Po zdlouhavém čekání nadešel čas, kdy náš osud byl v našich vlastních rukách. Stačila nepatrná chybička, couvnutí a život by se rázem přehoupl jinam. My jsem však naštěstí přijímačky napsali a většina se bez odvolání rovnou dostala na svou vysněnou školu. Někteří sice to štěstí neměli, nemohli hned začít slavit, ale nakonec se dočkali a pro všechny to byly jen samé dobré zprávy. Přes všechny ty starosti jsme na školy přijati, protože jsme neztráceli naději. A to je ono, nikdy bychom neměli svěsit hlavu, hned se vzdát, a to obzvláště v této době.

A teď už hurá za dobrodružstvím...

Deváťáci

Datum vložení: 29. 6. 2021 17:46
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2021 17:48
Autor: Kateřina Palečková

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, máj - polezem na kraj.

Prší-li na filipojakubskou noc, bude úrodný rok.

Dnes je 1.5.2024

• Svátek práce