Malý princ

V pátek 20. 5. se naše třída vydala do Plzně na výstavu Malý princ

Výstava Malého prince byla překrásná, třebaže trochu krátká. To ale napravil zajímavý interiér výstavy. Vypadalo to, jako bychom vešli na lesní noční mýtinu. Na obrazech bylo také zajímavé, že po stažení aplikace Artivive do mobilů a zamířením na obrázky, se začaly hýbat a dokonce dělat zvuky. Po prohlédnutí obrázků ale pořád nebyl tak docela konec. Byla tam řada zajímavých aktivit, kde jste si mohli zaházet kroužky na Baobab, kouknout na duhové beránky na stropě po odkrytí na dotek příjemných malých oblázků, po hmatu si představit a následně namalovat zvíře, které žije na Islandu, kde také vznikaly obrázky z výstavy. Největší úspěch u nás ale měla houpačka a odrážedla vypadající jako lišky.

Ema

Výstava Malého prince mě velmi zaujala. Líbilo se mi, jak to celé bylo pojato kreativně a na obrázcích byla pokaždé vidět příroda. Zajímavé bylo, že jsme si přes jednu aplikaci mohli obrázky oživit a vzniklo z toho krátké video. Celý prostor výstavy byl hezky udělaný a mohli jsme si vyzkoušet různé aktivity. Moc se mi to tam líbilo a určitě bych každému doporučila se tam jet podívat.

Darča

Výstava Malý princ se mi líbila. Obrázky byly hezké, ale WIFI se docela sekala. Nějaké obrázky nešly pustit v aplikaci. Nejvíc se mi asi zalíbili beránci na plátně. Jinak tam měli dobrou houpačku.

Honza

Obrázky z výstavy byly sice hezké, přesto si ale myslím, že se Island moc nehodil jako místo pro focení ilustrací do knihy. Neměli podle mě měnit okolí, kde se děj odehrává. Například nezachovali poušť a místo ní udělali kamennou pláž. Vše nebylo ale zdaleka špatné, styl obrazů byl hezký, ale jak jsem řekl předtím, nehodí se k Malému princi. Také se mi líbily interaktivní části výstavy - houpačka nebo projektor s kuličkami a oblohou. Hodí se sice pro malé děti, ale naši třídu to zabavilo.

Výstavě dávám hodnocení 8/10

Fred

Datum vložení: 6. 6. 2022 6:37
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2022 6:37
Autor: Marcela Šašková

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Dnes je 27.4.2024

Svátek má Jaroslav