Zajíčkův poklad

Stopovaná pro děti z MŠ Sluníčka

Majda Štuksová napsala: Dnes, 16.4.2019, jsme připravovali stopovačku pro prcky ze školky. Bylo pro nás poměrně těžké vymyslet úkoly, aby byly přiměřené věku dětí . Nebojte se, dopadlo to dobře a stopovačka proběhla!

Náplní celé stopovačky byl hon na velikonočního zajíčka, a proto se tohoto tématu týkala i stanoviště. Na jednom se přenášela vajíčka do košíčku a to tak, že děti musely skákat na jedné noze. Mysleli jsme, že to bude pro děti náročné, ale opak byl pravdou.

Na dalších stanovištích děti poznávaly kytičky a zvířátka a znovu nás překvapily, kolik toho už znají.

Také jsme je učili velikonoční básničku, kterou zvládly velmi rychle.

Myslím, že nás udivily úplně ve všem.

Jsou to prostě šikovné děti!Moc děkujeme paní učitelce Simoně z MŠ za dáreček pro nás a doufáme v další spolupráci.

Moc nás to bavilo.

Eliška Lusková napsala: Připravovali jsme stopovačku pro děti ze školky. Každý z nás měl připravené stanoviště. Děti poznávaly zvířátka, kreslily vajíčka, sportovaly nebo tancovaly. Nesměla chybět ani odměna - poklad, na který se všichni těšili nejvíce. Přestože jsme se kvůli (doufám, povedeným) přijímačkám nemohli moc připravit, myslím, že děti i paní učitelky si to moc užily. My také, přece jen to byla jedna z našich posledních akcí na této škole.

Datum vložení: 23. 4. 2019 13:13
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2019 13:37
Autor: Alena Havelková

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Dnes je 27.4.2024

Svátek má Jaroslav