Lyžařský kurz

Lyžařský kurz očima zúčastněných lyžařů

Letošní lyžák

Letošní lyžák se velmi vydařil. Většinu dne jsme strávili na svahu nebo jsme plnili různé úkoly, za které jsme získávali body. Měli jsme ale čas i na sebe. I počasí nám přálo. Skoro celý den svítilo sluníčko a sněhu bylo také dost. Hotel byl příjemný, pokoje hezky zařízené a jídlo bylo moc dobré.  Moc se nám líbil bazén a stolní tenis, kde jsme občas trávili svůj volný čas. Instruktoři se k nám chovali hezky a naučili nás lépe lyžovat.

Lyžák byl prostě skvělý!

autoři: Rozárka Vojáčková, Terka Vlčková, Péťa Baumruková, Emča Maršálková

Letošní lyžák byl úžasný i přes pády na sjezdovkách. Jídlo bylo dobré, pokoje byly na začátku uklizené, potom trošku zaneřáděné, protože jsme bordeláři. Byl tu bazén, klubovna, herna s ping pongem          a stolním fotbálkem. Škoda, že jste to tu nezažili s námi. Instruktoři nás něco nového naučili a byla s nimi sranda.

autoři: Anička Bohdálková, Eliška Špalková, Jolča Rousová, Lucka Cihlová

Přijeli jsme do hotelu Čertův Mlýn a pak jsme odpoledne lyžovali.

Šli jsme lyžovat dopol. i odpol. a měli jsme dobré jídlo.

Středa

Měli jsme delší dopolední lyžování a skoro jsme nestihli oběd. Večer jsme šli do cukrárny Sněhurka.

Šli jsme místo Alpalouky na Špičák, kde byl horší sníh.

Jezdili jsme závody a balili se domů.

Jedeme vlakem domů

autoři: Kuba Sekanina, Max Herian, Adam Žídek, David Johánek