Ohlasy na náš kloboukový den

Jak se vám kloboukový den líbil? Co se vám nejvíce líbilo? Který klobouk byl nejoriginálnější? Jak byste zhodnotili celkově tuto akci? Co můžeme příště udělat lépe?

Zde jsou vaše reakce:

• 1.třída

Den se nám moc líbil.

• 2. třída

Nejvíce se nám líbila na kloboukovém dni příprava plakátů s paní učitelkou. Plakát poté visel u schodů a všichni si ho mohli prohlédnout. Tento den byl pro všechny více barevný, protože kohokoliv jsme potkali, měl na hlavě barevný klobouk, a to ať byla přestávka nebo hodina. Moc se nám líbilo focení v kloboucích, máme díky tomu hezkou vzpomínku. Také jsme se poučili, jaká pravidla se pojí s nošením pokrývky hlavy v budově.

Při otázce, co by se dalo zlepšit, nás napadlo, že by událost mohla být oznámena více dopředu, aby si všichni mohli v klidu obstarat klobouk. Také by se nám líbila nějaká soutěž – nejhezčí klobouk, nejvtipnější, největší…

V naší třídě se nám nejvíce líbil klobouk Emičky Klikové, která měla krásný myslivecký, kovbojský klobouk Rosti Mikoláška a také buřinka po pradědečkovi Adélky Spinerové.

• 3. třída

Akce se líbila, negativní hlas jen 1

Pro příště zlepšit organizaci focení + mohly se vybrat z každé třídy 3 nejlepší klobouky a vyfotit jen vítěze – lepší detaily, možnost ocenění nebo soutěž o vítězný klobouk celé školy.

Dále dát možnost více typů pokrývek hlavy – možnost originality.

Nejvíce se líbily: moudrý klobouk, sombrero červené, cylindr, klobouk s hýbacíma ušima, vodnický a žabky

• 4. třída

Kloboukový den se mi líbil, jen mě mrzelo, že někteří klobouk neměli. Bylo to super, ale příště vymyslíme něco jiného. Nebyl jsem na fotce, tak mě to trochu mrzelo. Jinak super. Kloboukový den se mi moc líbil.

• 5. třída

... den byl docela sranda a mělo by být něco podobného častěji ... za mne dobré, líbilo se mi, že se zapojili i velké děti ... líbila se různorodost klobouků ... bylo to vtipné, pestrobarevné ... zlepšil se mi den ... takových dnů by mohlo být víc ... nestihla jsem se připravit ... spletla jsem si to s masopustem ... škoda focení, že ta fotka byla "ustřihlá"

• 6. třída

Kloboukový den byl hezký, vtipný a originální. Celým dnem nás provázelo velmi zajímavé téma. Škola obživla různými barvami. Do celé akce se zapojila většina žáků. Klobouky měli i vyučující a ostatní zaměstnanci školy. Co příště můžeme udělat lépe? Akci zorganizovat dříve, s větším   předstihem seznámit ostatní žáky. Snažit se o zapojení všech. Zvěčnit se na větší formát fotografie, popřípadě pozvat fotografa. Který klobouk byl nejoriginálnější? Každý měl originální klobouk. Nejvíce nás zaujal: Míša Hričina – 9. tř. čínský klobouk, Vašek Bláha – 6. tř. vlastnoručně vyrobený z kartonu, Jenda Jelínek – 6. tř. mexický klobouk

• 8. třída

Zvolené téma dne mohlo být zajímavější. Dobrý nápad bylo zdokumentování dne (foto). Legraci nezkazili ani vyučující, vedení školy, paní kuchařky a ostatní zaměstnanci. Super bylo, že měl každý originální klobouk. Co příště můžeme udělat lépe? Vymyslet téma, na kterém by byl ochotný zapracovat každý. Bylo by dobré, aby se příště na nápadu shodly všechny třídy. Snažit se namotivovat všechny. Den domluvit víc dopředu. Který klobouk byl nejoriginálnější? Vašek Bláha – 6. tř. vlastnoručně vyrobený z kartonu, paní učitelka Koželuhová – miniklobouk, Mikuláš Draský – 9. tř. – beranice, Max Herian – 9. tř. policejní čepice.

• 9. třída

Při focení nám svítilo slunce do očí. Líbila se nám originalita klobouků. Nejhezčí klobouk měl Jenda Jelínek. Příště by bylo dobré o akci vědět dříve

Datum vložení: 22. 2. 2023 16:15
Datum poslední aktualizace: 22. 2. 2023 16:17

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Prší-li na svatého Vojtěcha, neurodí se švestky.

Dnes je 23.4.2024

Svátek má Vojtěch

• Světový den knihy a autorských práv

Zítra má svátek Jiří