Rozlučková diskotéka

Typ: ostatní
Ve čtvrtek se v tělocvičně konala v tomto školním roce již třetí diskotéka. Tentokrát byla jiná než ty předešlé. Devátá třída se jí loučila s ostatními třídami.

A bylo to nádherné. Ozvučení nám opět zajistil skvělý p. Mixán. A aby rozlučka nebyla fádní, přivezl s sebou nějaká světla a efekty navíc. Hudbu ve spolupráci s deváťáky připravil DJ Kuba Rous. Od pěti hodin vypukla diskotéka pro první stupeň, od sedmi hodin pro druhý stupeň. A na švu těchto dvou časů a při střídání skupin si deváťáci připravili pro ostatní vystoupení. A bylo na co se koukat. Deváťáčky rozvinuly před námi lidové kreace, na pódiu se objevili i drsní rappeři, dokonce k nám zavítala i Miley Cyrus vyzbrojená kladivem. Všechny překvapili svojí originalitou, nápaditostí, propracovanou choreografií.

Pro účastníky diskotéky bylo připraveno občerstvení a nápoje, což bylo v dusných prostorách tělocvičny velmi vítáno.

A tak se deváťáci, kteří se pyšnili tričkem Nekreativita a kteří se při hodinách projevovali tiše a plaše (pokud se vůbec projevovali), rozloučili ve velkém stylu. Tímto bych jim chtěl popřát vše nejlepší do dalších let na středních školách a vzkázat, že tak kreativní a iniciativní deváťáky na školách jen tak někde nemají!

Vytvořeno: 1. 7. 2019
Poslední aktualizace: 1. 7. 2019 18:15