P-centrum je opět u nás

Po roce jsme u nás opět přivítali pracovnice P-centra, které nám pomáhají se vztahy ve třídě.

V letošním roce máme ve třídě již tři nové žáky. Z původně vyrovnaného počtu dívek a chlapců nyní kluci převažují. A čím jsme letos náš program zahájili? Seznámením. Každý na písmena obsažená ve svém jméně vymýšlel vlastnosti, které jej charakterizují, přičemž ty kladné musely převažovat. Další hrou bylo vzájemné hledání. Každý si vylosoval nějaké zvíře a musel najít bez použití slov své stádo či smečku. Takto jsme se rozdělili do skupin a mohla začít další hra. Tentokrát bylo naším úkolem najít ve třídě předměty, jejichž názvy začínají na jednotlivá písmena abecedy. Všem skupinám se to podařilo. Dvě vyučovací hodiny opět utekly jako voda a my jsme se museli rozloučit. Naštěstí ne na dlouho – příští týden si budeme hrát a poznávat se znovu.

Mgr. Gabriela Budínská

Datum vložení: 7. 4. 2019 15:16
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2019 15:20
Autor:

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Je-li Zelený čtvrtek bílý, tak je léto teplé.

Dnes je 28.3.2024

Svátek má Soňa