Čtvrtfinálové kolo Boulder pohár 2019 Praha

V pátek 7. 6. 2019 se v Praze na Holešovickém výstavišti konalo čtvrtfinálové kolo závodů v Boulderingu, do kterého postoupilo deset žáků naší školy. Žáci měli možnost zasoutěžit si na obrovské nové boulderové stěně pod širým nebem. Naštěstí nám počasí přálo a tak jsme si mohly závody naplno užít.

Trochu nám bylo líto, že se nemohli zúčastnit všichni postupující, jelikož zrovna tento týden poznávali krásy Anglie. Přesto doufám, že se Terka Maurová a Lucie Rabadová (po krajském kole obsadila NÁDHERNÉ TŘETÍ MÍSTO z celé České republiky) zúčastní závodů příští rok a zabojují o medaile. David Herian, který také postoupil, ale nemohl se zúčastnit už bude ve sportu reprezentovat svoji střední školu. Za naši školu tedy do Prahy jelo celkem sedm dětí – Daniel Kouřim, Dominik Hahn, Tomáš Bláha, Antonín Panc, Ema Maršálková, Lucie Prokopová a Klára Veverková.

V tomto kole už byla konkurence celkem velká, ale děti se toho nezalekli a bojovali naplno. Bohužel už se nikomu nepodařilo do semifinále postoupit. Nejblíž k postupu zde byl Daniel Kouřim, kterému umístění uteklo pouze o několik málo míst.

I tak jsem na děti moc hrdá, že se konkurence nezalekli a bojovali jak jen bylo v jejich silách. Rozhodně naší škole neudělali ostudu, ale naopak, za příkladnou reprezentaci a vzorné chování jim náleží velká pochvala.

Datum vložení: 17. 6. 2019 23:14
Datum poslední aktualizace: 17. 6. 2019 23:16
Autor:

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Kolik mrazů do svatého Jiří, tolik do svatého Václava.

Dnes je 24.4.2024

Svátek má Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek