Valentýnské bruslení

Na sv. Valentýna jsme se opět po roce vydali bruslit na zimní stadion do Plzně. Jak bruslení probíhalo a jak moc se žákům líbilo, si můžete přečíst v tomto článku, aneb bruslení pohledem žáků deváté třídy.

„Myslíte si, že je sport důležitý a zdravý? My a paní učitelka Nová ano. A proto jsme se 14. 2. 2020 na den lásky vydali bruslit. Představte si, že jste v deváté třídě a máte možnost jet na takovou akci naposled. Využili byste to? My jo, a proto jsme jeli. Bylo to ve stylu zábavy, lásky, spolupráce a přátelství. Stojíme si za tím, že tohle by chtěl zažít každý z vás. Děkujeme, paní učitelko, že nám důvěřujete a berete nás s sebou. S láskou Kačka Peková, Barča Cubrová, Ondra Procháska, Klára Běželová.“

„Na svatého Valentýna se druhý stupeň mohl zúčastnit výletu na bruslení. Zúčastnilo se přibližně 35 dětí.  Vyráželo se po první hodině a kolem desáté jsme začali bruslit. Stejně jako minule jsme ze začátku jezdili dokola, ale potom jsme si zahráli nějaké hry a soutěže. Všichni jsme zpět do školy dorazili unavení, ale zdraví. Nikomu se nic nestalo. Doufáme, že se podobné akce budou ještě opakovat a chceme poděkovat paní učitelce Nové za zorganizování výletu a paním učitelkám Jarošové a Staňkové za doprovod. Tereza Maurová.“

„Dne 14. 2. 2020 jsme vyrazili na Valentýnské bruslení. Jel skoro celý druhý stupeň a vyráželo se po první vyučovací hodině. Na led jsme nastoupili v 10 hodin a začalo volné bruslení. Někdo jezdil pomalu, někdo rychle, někdo padal, ale všichni jsme si to náramně užili. Potom nám paní učitelka Štěpánka Nová, se kterou jsme jeli na bruslení, vysvětlila pravidla první hry, která se jmenovala Mrazík. Tři lidé byli Mrazíci, zbytek ujížděl, a ten kdo byl chycen, stál na místě a čekal, až ho někdo osvobodí. Další hra se hrála ve čtyřech týmech a úkolem bylo co nejrychleji sebrat rozházené míčky do gumy na ledě. Tým, který měl nejvíce míčků v gumě, vyhrál. Další hra byla stejná, akorát se jelo ve dvojici, která se držela za ruce a musela překonat společně překážky. Poté bylo zase volné bruslení a vyhrazený prostor pro hokejky. V 11:00 jsme se vyfotili, sundali brusle a odjeli zpátky do školy. Děkujeme paní učitelce Štěpánce Nové, paní učitelce Staňkové a Jarošové. Bylo to moc fajn. Dominik Hahn.“

Závěrem bych chtěla všem dětem poděkovat za účast, pochválit za vzorné chování a přístup k bruslení. Doufám, že na příští akci bude zase hojná účast a všichni budou odjíždět unavení, ale veselí.

Sportu zdar!

Datum vložení: 23. 2. 2020 12:08
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2020 12:12
Autor:

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.

Dnes je 19.4.2024

Svátek má Rostislav