Tablo

Jako každá devátá třída jsme i my chtěli mít svoje vlastní tablo.

Bohužel tento školní rok nás postihla distanční výuka, a proto jsme se museli na námětu domlouvat při třídnických hodinách online.  Dlouho jsme se rozmýšleli, jaký námět zvolíme, ale  asi právě proto, že jsme komunikovali tento rok nejvíce přes obrazovky, vznikl nápad vytvořit tablo v podobě velkého monitoru a vtisknout do něj to, co se odehrávalo za jeho obrazovkou. Štěstí bylo, že skončila distanční výuka a my se mohli společně ve škole pustit do práce. Tablo jsme dělali dva týdny a snažili jsme se, aby bylo co nejhezčí. Každý spolužák přidal ruku k dílu, a proto se nám opravdu  povedlo. K jednotlivým fotkám jsme napsali nějakou „hlášku“ typickou pro každého z nás.  A že jich při distanční výuce bylo hodně… Vedle našich fotek máme nalepené fotky vyučujících, kteří  nás  tento rok měli a k nim jsme také přiřadili hlášky z distanční výuky. Barvu tabla jsme sladili do fialovožluté. Naše tablo už visí v přízemí  školy a všem se moc líbí.

Deváťáci

Datum vložení: 22. 6. 2021 19:56
Datum poslední aktualizace: 22. 6. 2021 20:27
Autor: Kateřina Palečková

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.

Dnes je 19.4.2024

Svátek má Rostislav