PREVENTIVNÍ PROGRAM III.

Ve čtvrtek 30. listopadu jsme se opět sešli s naší lektorkou Veronikou. Tentokrát bylo naše sezení zaměřené na cestování. Letěli jsme totiž na létajícím koberci. Mohli jsme si vybrat destinaci. První let jsme absolvovali do New Yorku, druhý pak do Moskvy. Ale nebylo to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Měli jsme s sebou tři handicapované – němého, slepého a nechodícího. Našim úkolem bylo za letu koberec obrátit. První pokus se nám příliš nevydařil. Koberec jsme převrátit nedokázali a navíc jsme ztratili čtyři pasažéry. Museli jsme si tedy znovu určit pravidla a přijít na způsob, jak to udělat. Při druhém pokusu jsme již byli úspěšnější. Koberec jsme převrátili. Bohužel jsme ztratili jednoho spolužáka. S tím jsme se nechtěli smířit, a tak jsme se vrhli na pokus třetí. Ten byl nejvydařenější. Potom jsme si povídali o tom, co každý z nás udělal pro tým. Zahráli jsme si i naší oblíbenou hru „Heja…“. Kluci opět vymysleli nový signál. Dvě hodiny utekly jako voda a my se museli rozloučit. Naše poslední setkání se uskuteční až v novém roce – těšíme se.

Mgr. Gabriela Budínská

Datum vložení: 6. 12. 2017 13:19
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2017 13:20

Svatého Marka deštivo - sedm týdnů blátivo.

Dnes je 25.4.2024

Svátek má Marek