VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH DÍVEK

Po roce odmlky jsme se 10. října opět zúčastnili okresního kola mladších dívek v přehazované. Soutěž se konala na Masarykově základní škole ve Zruči-Senci. Náš tým tvořilo deset dívek ze šestého až osmého ročníku – Vanda Vodrážková (kapitánka), Bára Cubrová, Terka Maurová, Katka Peková, Terka Tolarová, Lucka Čechurová, Sabina Krausová, Verča Maurová, Míša Šmídová a Nikča Uhlová. V konkurenci pěti týmů se ten náš neztratil a po tuhém boji jsme vybojovali nádherné třetí místo. Holky byly úžasné. Bojovaly. Náš první zápas se Zručí (pozdější vítěz) byl pro nás opravdu „drsný“. Byla to ledová sprcha, neboť soupeřky byly znatelně lepší. Nezlomilo nás to a náš další zápas byl již daleko lepší. Každým míčem se děvčata zlepšovala. Ve třetím zápase jsme již věděli, že na to máme a že jej musíme vyhrát. To se nám podařilo a naše radost byla obrovská. Čtvrtý zápas byl bojem o třetí místo. Holky nesměly prohrát. Poslední set zápasu vyhrály v poměru 18:16, tím získaly remízu a zároveň i pohár za třetí místo a bronzové medaile. Bylo to krásné sportovní dopoledne završené velkým úspěchem nejen pro dívky, ale i pro naši školu.
HOLKY – DĚKUJEME!
Mgr. Gabriela Budínská

Datum vložení: 11. 10. 2017 10:00
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2017 10:02

Březnové slunce má krátké ruce.

Na Zelený čtvrtek hrachy zasívej, na Velký pátek se zemí nehýbej.

Dnes je 28.3.2024

Svátek má Soňa