Provoz školy od 30.11.2020

Vážení rodiče, od pondělí 30.11. dochází k obnovení prezenční výuky pro 1.stupeň a 9.třídu. Výuka 6.-8.třídy bude probíhat vždy jeden týden prezenčně a jeden distančně, a to následujícím způsobem:
lichý týden (poprvé od 30.11.) - 6.třída a 8.třída prezenční výuka, 7.třída distanční výuka
sudý týden (poprvé od 7.12.) - 7.třída prezenční výuka, 6. třída a 8. třída distanční výuka

Platí, že zakrytí nosu a úst rouškou je povinné jak ve společných prostorách školy, tak po dobu výuky. Platí nadále hygienická pravidla a opatření (dezinfekce, nemíchání jednotlivých tříd, častější větrání). Dle možností budeme zařazovat během dne i pobyt venku. Prosíme rodiče, aby děti vhodně oblékli. Je zakázán zpěv a tělovýchovné činnosti, náplň hudební a tělesné výchovy tomu bude uzpůsobena. Rozvrh tříd zůstává stejný s drobnými úpravami, které respektují nespojování kolektivu více tříd dohromady.

Jídelna:

Obědy žákům, kteří mají prezenční výuku, budou automaticky přihlášeny, včetně svačinek. Žáci, kteří budou mít distanční výuku, si mohou oběd přihlásit a odebrat jako dosud.

Družina:

Rozdělení žáků do skupin v družině musí respektovat nemíchání tříd. Řešíme, do jaké míry jsme schopni zajistit její fungování. Bližší informace zveřejníme.

Datum vložení: 26. 11. 2020 10:16
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2020 10:17

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Ondřej mosty staví, Jiří je odplaví.

Dnes je 24.4.2024

Svátek má Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek