Dotazník k distanční výuce

Vážení rodiče,
Se skončením prvního pololetí bychom Vás chtěli požádat o zpětnou vazbu k distanční výuce. Více informací naleznete v článku.

Vážení rodiče,

se skončením prvního pololetí bychom Vás chtěli požádat o zpětnou vazbu k distanční výuce. Je to pro nás důležitý zdroj informací, jak vnímáte distanční výuku Vy. Rádi bychom výstupy z dotazníku srovnali s šetřením, které jsme prováděli na jaře r.2020 a do kterého se zapojilo 138 z Vás.

Dotazník je anonymní, vaše odpovědi můžeme roztřídit podle jednotlivých tříd.

Třídní učitelé Vám zašlou během pátku odkaz a heslo (specifické pro každou třídu), kterým se dostanete do dotazníku. Dotazník prosím vyplňte do pátku 19.2.

Dotazník vyplňuje za jedno dítě školou povinné jen jeden zákonný zástupce (tzn. pokud máte ve škole jedno dítě, vyplňujete jeden dotazník, pokud máte dvě děti ve škole, vyplňujete dva dotazníky).

Výstupy z dotazníků využijeme k tomu, abychom distanční výuku vedli co nejefektivněji. Zároveň doufáme, že budeme moci brzy obnovit prezenční výuku a zkušenosti z výuky distanční přenést do školy.

Datum vložení: 10. 2. 2021 17:35
Datum poslední aktualizace: 10. 2. 2021 17:38

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.

Dnes je 25.4.2024

Svátek má Marek