Aktualizace s vyzvedáváním z odpolední družiny od 19.11.

Ve středu se otevírá škola pro výuku žáků 1. a 2.třídy. Děti si před školou vyzvedávají pedagogičtí pracovníci. Skupinu první třídy odvádějí do školy 7.35, skupinu druháků cca 7.40. Děti, které dorazí později, do školy dojdou samostatně.

Rozvrh zůstane zachován, změní se náplň hudební a tělesné výchovy, protože není umožněn zpěv a tělovýchovná činnost.

Je povinnost mít roušku po celou dobu přítomnosti dítěte ve škole. Žák tedy bude mít jednu roušku na sobě a rezervní v sáčku s sebou.

Při vhodném počasí využijeme možnost "vyvětrat" děti venku.

Ranní družina bude fungovat v běžném režimu. Provoz odpolední družiny je zkrácen do 16.00. Družina bude po celou dobu fungovat ve dvou odděleních: 1.třída v přízemí, 2.třída v 1.patře.

Ráno si rodiče zazvoní na příslušnou družinu a ve škole předávají dítě paní vychovatelce v přízemí či v 1.patře. Vyzvedávání odpoledne se řídí časy uvedenými na přihlášce, popř. písemnými změnami vyzvedávání. Rodiče si dítě vyzvednou po zazvonění v příslušném oddělení družiny v určené časy: 13.00, 14.30 a 15.00. Po 15. hodině si děti mohou vyzvednout kdykoli. Systém může ještě doznat změn dle toho, kolik dětí bude družinu navštěvovat.

Žáci 1. a 2. třídy mají oběd automaticky přihlášen. Svačinky pro žáky, kteří je odebírají, budou zajištěny.

Žáci mimo první a druhou třídu si mohou nadále oběd  objednat a vyzvedávat do jídlonosičů.

Datum vložení: 16. 11. 2020 10:17
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2021 15:59

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Mokrý duben pěkný ječmen dává.

Dnes je 16.4.2024

Svátek má Irena