Informace k testování

Vážení rodiče,
Zde uvádíme podrobnosti k testování dětí z MŠ a žáků ZŠ.

Testování žáků bude probíhat od 7.55 v Modrém salonku (1.-4.tř.) a v tělocvičně ZŠ (5.třída).

Zájemci z řad rodičů, kteří by chtěli svému dítěti z 1.-3.třídy asistovat při testování, jsou vítáni. Musí být vybaveni respirátorem.

Učitelé budou žáky instruovat, aby testování proběhlo bezpečně a úspěšně.

K testování budou použity sady LEPU – výtěr z přední části nosu, které škola dostala od státu.

Po otestování třídy se třída odebere do školy a začne s výukou dle běžného rozvrhu.

Bez testování nemůže být dítě přítomno prezenční výuce. Úplata za družinu se hradí za dny, kdy dítě družiny mohlo využít (pokud je přihlášeno).

Testováno nemusí být dítě 90 dní od písemně prokázaného pozitivního PCR testu, nebo dítě, které se prokáže písemným potvrzením o negativním testu z oficiálního odběrného místa, potvrzení není starší 48 hodin.

Mateřská škola

Testování dětí bude probíhat po jejich příchodu do MŠ. Děti, které budou docházet do třídy u tělocvičny, se budou testovat v tělocvičně. Děti, které budou docházet do MŠ Na Vyhlídce, se budou testovat ve vstupním prostoru budovy.

Budeme rádi, když rodiče dítěti s testováním pomohou, učitelka MŠ je bude instruovat. Protože výsledek testu je znám za 15min, prosím rodiče, aby vyčkali až do konce testu. V případě pozitivního výsledku je třeba si dítě odvést.

K testování budou použity sady LEPU – výtěr z přední části nosu, které škola dostala od státu.

Bez testování nemůže být dítě přítomno prezenční výuce. Úplata za školku se hradí za dny, kdy dítě  školky mohlo využít.

jak na to ve škole | testování.edu.cz

Rodič pozitivně testovaného dítěte / žáka dostane emailem potvrzení o pozitivním výsledku testu a má povinnost se spojit s lékařem ohledně zajištění testování na odběrném místě. Výsledky PCR testu pak bez prodlení sdělí škole.

Datum vložení: 9. 4. 2021 13:12
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2021 15:23

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Na svatého Vojtěcha v polích samá potěcha.

Dnes je 23.4.2024

Svátek má Vojtěch

• Světový den knihy a autorských práv

Zítra má svátek Jiří