Zimní království

Družinu navštívila paní Zima

Po vánočních prázdninách, mávnutím čarovného proutku, změnila družinu paní Zima na svoje království. Děti paní Zimu malovaly podle své fantazie a všechny krásky, které s námi zůstaly v družině, se jim nesmírně povedly! Na okně se objevila Elsa a děti jí pomohly vykouzlit vločky. Sníh a rampouchy zahalily naše království do zimní nostalgie. Také vyšité vločky tiše dopadly na stromy. Pro stavění sněhuláka jsme využili netradičního materiálu. Stopy sněhem nás dovedly do zasněžené vesnice. Nezapomněli jsme ani na ptáčky a vyrobili jim nejen netradiční krmítka, ale také jsme je naplnili a po okolí zavěsili. A jak jinak si užít zimní sporty, než s nadcházející olympiádou. Seznámili jsme se s historií, olympijsou vlajkou a jejím významem, olympijskou hymnou a obdarovali jsme se madailemi. Abychom nenastydli, vyrobili jsme si čepice a rukavice. Zvolili jsme si i nejoblíbenější deskové hry. Konec ledna patřil vysvědčení a také vyhodnocení celodružinové soutěže. Výhercům gratulujeme a těšíme se již teď na červnové vyhodnocení!

Datum vložení: 31. 1. 2022 17:45
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2022 7:00
Autor: Martina Bílá

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

O svaté Anselmeně semeno do země.

Dnes je 20.4.2024

Svátek má Marcela