Jaro, léto, podzim, zima, v družině

Jaro, léto, podzim, zima, v družině je vždycky prima! Aneb co se děje v naší družině od začátku školního roku..

Od začátku školního roku jsme s II. a III. odd. ŠD (1. třída a ½ 3. třídy) stihli již mnoho věcí. Když počasí dovolí, chodíme na hřiště, ať už dětské nebo školní, kde hrajeme nejrůznější hry a soutěže. Na vycházky, při kterých mj. sbíráme podzimní plody, které dále využíváme při dalším tvoření. Společně s I. odd. ŠD jsme se v září zúčastnili indiánského odpoledne – odpoledne plného her, zábavy, soutěží a opékání buřtů.
Ale ani za nepříznivého počasí nijak nezahálíme! Kromě zájmových a odpočinkových činností, jako jsou např. hry se stavebnicí, společenské hry, čtení pohádek apod, se pravidelně každé dva týdny účastníme různých výtvarných soutěží – např. výtvarná soutěž Sluníčko, Ježek, Moje rodina, Podzimní víla, Skřítek Podzimáček, Drak apod. Tvoříme také množství výrobků, které si děti nosí domů, podílíme se na výzdobě ŠD i prostor školy, tvoříme společná díla na velké kartony a čas od času si vyzkoušíme i nějaké zajímavé pokusy.

B. Strnadová, Mgr. E. Grunertová

Datum vložení: 1. 3. 2017 7:28
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2017 13:40

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.

Dnes je 19.4.2024

Svátek má Rostislav