! Informace o odchodech a vyzvedávání žáků ze ŠD!

Prosíme čtěte

Vážení rodiče,

vyzvedávání dětí ze školní družiny se řídí podle časů uvedených na přihlášce. Ve výjimečných případech může rodič zažádat v družinovém notýsku o jiný termín odchodu v konkrétním dni. V poslední době velmi narostl počet těchto výjimečných odchodů, což zatěžuje provoz družiny natolik, že je obtížné zajišťovat bezpečnost dětí (kdy dítě odchází, s kým odchází apod.). Žádáme Vás, abyste vyzvedávali děti dle časů uvedených na přihlášce a změn ve vyzvedávání využívali pouze v krajních případech. Pokud změnu z nějakého důvodu nezaznamenáte do družinového notýsku, nevolejte nám, prosíme, pište SMS zprávu. Děti ze školní družiny na základě telefonického rozhovoru pustit nesmíme, zprávu nám ve většině případů stejně napíšete. Telefonní kontakty na vychovatelky ŠD naleznete na webových stránkách školy v záložce družina.

Zároveň Vás chceme požádat o dodržování toho, aby si doprovod děti při hromadných odchodech vyzvedával před vchodem do ZŠ.  Není v našich možnostech při hromadných odchodech, kdy často odchází i 10 a více dětí najednou, zkontrolovat, zda dítě bezpečně odchází s doprovodem, případně zda již na něj doprovod čeká. Je obtížné od budovy školy dohlédnout až na protější chodník nebo dokonce do automobilů a rozpoznat jednotlivé doprovody dětí.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že nám všem jde o stejnou věc. O bezpečnost Vašich dětí.

Za kolektiv vychovatelek ŠD

Barbora Florianová, vedoucí vychovatelka

Datum vložení: 31. 1. 2023 13:59
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2023 14:08
Autor:

Návštěvnost:

Březen - za kamna vlezem.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.

Dnes je 29.3.2024

Svátek má Taťána